Szukamy talentów. Szukamy ludzi z pasją.

Jesteś absolwentem i szukasz pierwszej pracy? A może jeszcze studiujesz, ale chciałbyś już teraz dorobić poświęcając trochę więcej czasu na własny rozwój? Dobrze trafiłeś/trafiłaś! Szukamy młodych i ambitnych z pasją!

cursor

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim producentem nowoczesnego oprogramowania przemysłowego.  dla firm produkcyjnych, wspomagającego osiąganie coraz lepszych wyników. Skupiamy się na doskonaleniu wydajności i wdrażaniu rozwiązań usprawniających pracę przedsiębiorstw produkcyjnych.

Kogo szukamy?

Przede wszystkim ludzi z pasją! Najbardziej w firmie cenimy sobie chęć rozwoju, wewnętrzną motywację naszych pracowników. Nieważne czy jesteś już ekspertem, czy dopiero zaczynasz swoją karierę. Liczy się Twoje nastawienie, bo to dzięki niemu będziesz się rozwijać i nie pozostaniesz w miejscu. Nieważne gdzie będziesz pracował, bo ta zasada jest aktualna zawsze i wszędzie. Winston Churchill mówił:

Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę.

To prawda. Zgadzamy się z tym całkowicie. Jeśli i Ty myślisz podobnie napisz do nas i wyślij swoje CV. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Pisz, bo możesz je zdobyć właśnie u nas.

A konkretniej?

Konkretniej szukamy osób zainteresowanych programowaniem, tworzeniem rozwiązań informatycznych, aplikacji, unowocześnianiem produkcji, automatyką przemysłową oraz wszelkimi innymi aspektami z pograniczna biznesu, produkcji i nowoczesnych technologii.

code-300x167

Czekamy na Ciebie

Napisz do nas

queris@queris.pl

W temacie maila wpisz Pierwsza praca, żeby przyspieszyć naszą odpowiedź.