Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Możemy się pochwalić wysokimi kompetencjami z dziedziny informatyki przemysłowej, programowania, automatyki, integracji i administracji systemów, jak i innych obszarów powiązanych z nowoczesnymi technologiami.

Jako producent oprogramowania dla przemysłu, nie dystrybuujemy, ani nie sprzedajemy obcych rozwiązań, lecz sami tworzymy nasze własne produkty. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, które mają jedno zadanie:

usprawnić i unowocześnić Twoją produkcję!

To nasza misja. Po to powstaliśmy i po to działamy. Przy jej realizacji przyświeca nam hasło przewodnie:

Ideas for productivity.

Czym się zajmujemy?

queris-systemy-informatyczne-programowanie2

Tworzenie oprogramowania

Naszą główną dziedziną działalności jest tworzenie i rozwój oprogramowania dla produkcji. Nadrzędnym dla nas zadaniem, wynikającym z przyjętej misji, jest oferowanie i dostarczanie rozwiązań, które realnie przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw, opartej na nowoczesnej i wydajnej produkcji.

Mając doświadczenie w tej dziedzinie, stworzyliśmy trzy rozwiązania, które stanowią niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego zakładu. Są to nasze sztandarowe produkty, do których zaliczamy:

  • System Queris MES – do zarządzania, monitorowania i organizowania procesów produkcji,
  • System Queris APS – do planowania produkcji i harmonogramowania zleceń produkcyjnych oraz
  • System Queris CMMS – wspomagający pracę i zarządzanie działem utrzymania ruchu.

Systemy są na tyle elastyczne, że mogą być z powodzeniem wykorzystywane w różnych branżach i rodzajach produkcji. Ponadto na indywidualne zamówienia tworzymy programy i aplikacje dedykowane, dostosowane od początku do końca do specyficznych i nietypowych potrzeb naszych klientów.

queris-budowa-systemow-rozwiazania-dedykowane2

Rozwiązania dedykowane

Problemy firm produkcyjnych nie zawsze można zniwelować za pomocą mniej lub bardziej standardowych rozwiązań. Czasami potrzebne są nietypowe, wykraczające poza pewne schematy, pomysły. Ponieważ nie stanowią one dla nas większej przeszkody, naszym hasłem stało się “Ideas for productivity”, czyli “pomysły dla produktywności”.

Nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na współpracę w nietypowych obszarach, czy okolicznościach. Możemy sobie na to pozwolić dlatego, że jesteśmy producentem oprogramowania i znamy od podstaw technologię, którą się posługujemy. Dzięki temu, tworzenie zupełnie nowych, dedykowanych systemów, programów, czy koncepcji, nie jest dla nas żadnym problemem, a wręcz przyjemnością!

Warto zaufać doświadczonym specjalistom, którzy znają produkcję od strony praktycznej i wiedzą jak zaradzić różnym występującym w niej problemom.

queris-automatyka-przemyslowa2

Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa stała się dzisiaj niezbędnym wręcz elementem umożliwiającym sprawną produkcję. W świecie rozwijających się technologii była ona pomostem pomiędzy człowiekiem i maszynami, a aktualnie przybiera formę łącznika maszyn i urządzeń z systemami informatycznymi. Dzięki automatyce, projektowane rozwiązania informatyczne wykazują znacznie wyższą efektywność, ponieważ nie są oderwane od rzeczywistości zakładu produkcyjnego i współgrają z realnie zachodzącymi procesami.

Mając w naszym zespole doświadczonych automatyków, jesteśmy w stanie projektować, budować i wdrażać koncepcje z tej dziedziny. Jej elementy są bardzo często wykorzystywane przy wdrożeniach naszych systemów informatycznych. Posiadając szerokie kompetencje możemy także całkowicie samodzielnie budować tak małe, jak i duże, kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów.

Oferowane przez nas elastyczne rozwiązania automatyki przemysłowej są kolejnym atutem naszej firmy, dającym przewagę nad innymi dostawcami.

Poznaj nasze rozwiązania