Pomimo trwających wakacji nie zwalniamy tempa i wspieramy kolejną firmę w osiąganiu wysokiej efektywności działu utrzymania ruchu. Tym razem przeprowadziliśmy uruchomienie systemu CMMS u producenta tektury falistej i opakowań.

Firma TFP jest polskim producentem wyrobów tekturowych i opakowań. Od 1992 przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji tektury falistej, która jest wykorzystywana do pakowania różnego rodzaju wyrobów, w różnych branżach. Przedsiębiorstwo posiada trzy nowoczesne zakłady produkcyjne wyposażone w technologie spełniające najwyższe standardy techniczne, jak i organizacyjne. W wyniku ciągłego rozwoju i wprowadzania ulepszeń producent zdecydował się na wyposażenie swoich fabryk w niezawodne rozwiązanie dla utrzymania ruchu.

Dzięki pracy z programem Queris CMMS firma będzie w stanie jeszcze lepiej zorganizować pracę mechaników, efektywniej planować zapasy części zamiennych, czy szybciej reagować na zgłaszane awarie. Aplikacja mobilna pozwoli natomiast ograniczyć do minimum konieczność obsługi systemu przy komputerze, ponieważ najważniejsze informacje o zadaniach i wykonywanych czynnościach mogą być rejestrowane za pomocą zwykłego smartfonu z dowolnego miejsca w zakładzie.

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity