Firma Fob-Decor jest producentem zamknięć aluminiowych i stalowych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. W celu poprawy procesów związanych z utrzymaniem ruchu, przedsiębiorstwo zdecydowało się na wdrożenie rozwiązania klasy CMMS.

Nasz nowy klient jest fabryką z ponad stuletnią tradycją, a jego głównymi produktami są nakrętki aluminiowe, a także uszczelnienia. Produkty Fob-Decor wykorzystują takie marki alkoholowe jak na przykład Wyborowa S.A., Stock, Podlaska Wytwórnia Wódek, Polmos Żyrardów (wódka Belvedere), czy Jantoń. Odbiorcami są także producenci napojów niealkoholowych (Jurajska, Ustronioanka, czy Nestle Polska). Roczna sprzedaż sięga poziomu 850 mln różnego rodzaju nakrętek, z czego 24% przeznaczona jest na eksport m.in. do Niemiec, Francji, Holandii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Chile, Rosji, Nowej Zelandii i kilkunastu innych krajów.

Poszukując usprawnień, które wsparłyby osiągnięcie jeszcze większej wydajności zakładu oraz umożliwiłoby lepszą kontrolę kosztów związanych z utrzymaniem ruchu, zwrócono uwagę na oprogramowanie CMMS, które stwarza takie możliwości. Wybór padł na dostarczane przez nas rozwiązanie i od tej pory system Queris CMMS stał się narzędziem, które umożliwia efektywne zarządzanie parkiem maszynowym, jego naprawami oraz konserwacją. Więcej o wdrożeniu można przeczytać na tej podstronie w dziale Realizacje.

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity