queris-mes-produkt-roku-2015

Nasza firma objęła patronatem wydarzenie jakim jest ogólnopolski konkurs Liga Młodych Logistyków. Nasz przedstawiciel zajął miejsce Jurora podczas finału, który odbył się 16 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Liga Młodych Logistyków jest autorskim projektem Naukowego Koła Logistyki DIALOG, działającego przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Jest to Konkurs skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a jego główny cel stanowi pogłębianie wartości merytorycznych uczestników jak i studentów. W obecnym roku odbyła się jego szósta edycja.

LML skupia się na promowaniu nie tylko wiedzy o logistyce, ale również procesach silnie z nią powiązanych. Uczestnicy wykazują się zatem wiedzą o lean management, optymalizacji procesów produkcyjnych, a także zarządzania magazynami. Stąd obecność naszego przedstawiciela w Jury, jako specjalisty od tychże obszarów.

Pierwszy etap szóstej edycji odbył się w grudniu 2016 roku, a finał został rozegrany 16 marca 2017, w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, do którego dostało się najlepszych 36 osób.

Uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom i wykazywali się ogromną wiedzą oraz chęcią do dalszego jej pogłębiania. Konkurs organizowany jest na fali rosnącej popularności logistyki i optymalizacji procesów wśród studentów i uczniów.

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity