Światowy wicelider w produkcji okien dachowych – polska firma Fakro – wybrała nasze rozwiązanie Queris CMMS do wsparcia swojego działu utrzymania ruchu w zakładzie w Nowym Sączu.

Fakro jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Grupa zatrudnia ponad 3 300 osób i posiada 12 oddziałów produkcyjnych oraz 16 centrów dystrybucji w Europie, Azji i Ameryce.

W celu zoptymalizowania procesów w dziale utrzymania ruchu przedsiębiorstwo zdecydowało się wdrożyć oprogramowanie, które ułatwi osiągnięcie przyjętych wymagań. Wybór padł na nasz system Queris CMMS, który został zaimplementowany wraz z modułem mobilnym.

Dla Fakro, jako rodzimego przedsiębiorstwa z ponad 25-letnią tradycją, nie bez znaczenia było pochodzenie dostawcy i rozwiązania, gdyż producent będąc polską firmą rodzinną kładzie duży nacisk na wykorzystanie polskich technologii, które w żaden sposób nie ustępują zagranicznym rozwiązaniom. Więcej o podejściu Fakro do wspierania krajowych firm można przeczytać w ciekawym wywiadzie z prezesem – Ryszardem Florkiem – na łamach portalu Forbes. Natomiast szczegółowy opis wdrożenia systemu CMMS znajduje się pod zakładką Realizacje.

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity