article-logo-oceanic

Pod koniec stycznia podpisaliśmy umowę na wdrożenie naszego systemu CMMS u producenta markowych kosmetyków z Sopotu – firmy Oceanic S.A. W lutym wdrożenie to zostało pomyślnie zrealizowane.

Oceanic S.A. jest jednym z liderów polskiego rynku kosmetycznego. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków antyalergicznych AA. Obecnie firma zatrudnia ponad 400 osób i produkuje ponad 2 mln sztuk preparatów miesięcznie, które następnie trafiają na rynek polski oraz do 27 różnych krajów świata. Wraz z dynamicznym rozwojem zrodziła się potrzeba lepszego zorganizowania prac działu technicznego.

Pomocą w osiągnięciu tego celu okazał się nasz system CMMS do zarządzania utrzymaniem ruchu – Queris Rejestr Remontów Maszyn 3.0, który wspomoże koordynację działu UR. Kontrola stanu technicznego maszyn oraz lepsze planowanie ich konserwacji przyczynią się do poprawy efektywności procesów produkcyjnych. Dokładna analiza żywotności części umożliwi przewidywanie potencjalnych problemów, a natychmiastowe alarmowanie o przestojach pozwoli skrócić czas przywrócenia maszyn do pracy.

Oprócz samego systemu CMMS producent zdecydował się również na zakup i wdrożenie naszego Systemu Kodów Kreskowych, który usprawnia pracę mechaników, a także procesy z zakresu gospodarki magazynowej.

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity