Kolejnym producentem, który dołączył do grona użytkowników systemu Queris CMMS jest podpoznańska fabryka Sushi Factory, oferująca swoje produkty pod marką Sushi4You.

Wdrożenie systemu Queris CMMS w fińskim zakładzie grupy Froneri zostało zakończone sukcesem. Była to pierwsza z zaplanowanych zagranicznych realizacji związanych z implementacją naszego rozwiązania w zakładach tego producenta lodów.

Globalny producent chipsów i przekąsek Lorenz Snack World wybrał i wdrożył nasz system do wizualizacji postępów produkcji w swoim zakładzie w Polsce. Obejmując swoim zakresem obszar pakowania produktów pomoże producentowi w minimalizacji niewykorzystanej nadprodukcji.

Do grona naszych klientów dołączył kolejny polski producent. Z systemu Queris CMMS usprawniającego procesy utrzymania ruchu zdecydowała się skorzystać firma Paged Sklejka, wytwarzająca sklejki drewnopochodne.

Utrzymanie ruchu można usprawniać nie tylko za pomocą narzędzi IT. Jednym z najtańszych rozwiązań, które pomagają podnieść efektywność pracy są koncepcje organizacyjne, a wśród nich popularne autonomiczne utrzymanie ruchu. Nie wymaga ono niczego więcej, jak tylko zaangażowania i rzetelnej pracy.

Przeprowadziliśmy kolejne wdrożenie naszego oprogramowania CMMS wspomagającego działalność działów utrzymania ruchu. Nowym klientem, który dołączył do grona użytkowników systemu jest firma Packprofil.

Czy wdrożenie prewencyjnego utrzymania ruchu rzeczywiście jest niezbędne? Coraz więcej firm korzysta z tej strategii, ale czy nie można obejść się bez prewencji? Zapraszamy do kolejnego artykułu, w którym przedstawiamy najczęstsze konsekwencje wynikające z zaniedbywania działów technicznych i reakcyjnego utrzymania ruchu.

Systemy CMMS przeżywają w Polsce prawdziwy złoty okres, a liczba firm wdrażających takie rozwiązania w swoich działach utrzymania ruchu stale rośnie. Niestety mimo wielu pozytywnych przemian, w świecie produkcji cały czas funkcjonuje sporo fałszywych przekonań. Czy chcesz poznać najczęściej powtarzane mity o systemach CMMS dla utrzymania ruchu?

Strona 1 z 101 2 3 10

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity