Przeprowadziliśmy kolejne wdrożenie naszego oprogramowania CMMS wspomagającego działalność działów utrzymania ruchu. Nowym klientem, który dołączył do grona użytkowników systemu jest firma Packprofil.

Czy wdrożenie prewencyjnego utrzymania ruchu rzeczywiście jest niezbędne? Coraz więcej firm korzysta z tej strategii, ale czy nie można obejść się bez prewencji? Zapraszamy do kolejnego artykułu, w którym przedstawiamy najczęstsze konsekwencje wynikające z zaniedbywania działów technicznych i reakcyjnego utrzymania ruchu.

Systemy CMMS przeżywają w Polsce prawdziwy złoty okres, a liczba firm wdrażających takie rozwiązania w swoich działach utrzymania ruchu stale rośnie. Niestety mimo wielu pozytywnych przemian, w świecie produkcji cały czas funkcjonuje sporo fałszywych przekonań. Czy chcesz poznać najczęściej powtarzane mity o systemach CMMS dla utrzymania ruchu?

Do grona użytkowników naszego systemu Queris CMMS dołączył bielski zakład globalnego producenta wysokiej jakości komponentów aluminiowych dla branży motoryzacyjnej. Oddział został wyposażony w system dla utrzymania ruchu.

Pomimo trwających wakacji nie zwalniamy tempa i wspieramy kolejną firmę w osiąganiu wysokiej efektywności działu utrzymania ruchu. Tym razem przeprowadziliśmy uruchomienie systemu CMMS u producenta tektury falistej i opakowań.

W wyniku ciągłego rozwoju naszych produktów, wprowadziliśmy do oferty nowy moduł, poszerzający funkcjonalność oferowanego systemu Queris CMMS dla utrzymania ruchu.

Stosunkowo młode przedsięwzięcie joint-venture, jakim jest Froneri, rozwija się bardzo szybko, a w tę dynamikę wpisują się kolejne inwestycje z obszaru produkcji. Właśnie pomogliśmy zrealizować wdrożenie systemu dla utrzymania ruchu, którego zadaniem będzie optymalizacja pracy i procesów UR.

Podobnie jak rok temu, także i w bieżącym roku nasz tester Damian Brzęczek wziął udział w Mistrzostwach Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2017.  Tym razem osiągnął jeszcze lepsze wyniki i utwierdził swoje miejsce w czołówce polskich testerów.

Strona 1 z 91 2 3 9

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity