Podobnie jak rok temu, także i w bieżącym roku nasz tester Damian Brzęczek wziął udział w Mistrzostwach Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2017.  Tym razem osiągnął jeszcze lepsze wyniki i utwierdził swoje miejsce w czołówce polskich testerów.

Po pomyślnym wdrożeniu naszego systemu dla utrzymania ruchu w bielskim zakładzie producenta profili aluminiowych, spółka należąca do Grupy Kęty uruchomiła go także w Opolu.

Polmos Żyrardów, producent luksusowej wódki Belvedere, od roku korzystający z naszego systemu Queris MES, zdecydował się na poszerzenie zakresu parku maszynowego pozostającego pod kontrolą oprogramowania.

Jeden z naszych testerów został właśnie przyjęty w poczet członków Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Jego członkostwo w tej organizacji jest kolejnym dowodem na to, że oferowane przez nas rozwiązania cechują się wysoką jakością dzięki temu, że są sprawdzane przez najlepszych testerów.

Zakład producenta profili aluminiowych, zlokalizowany w Bielsku-Białej, został wyposażony w narzędzie Queris CMMS dla utrzymania ruchu. System wsparł organizację pracy mechaników, planowanie konserwacji, czy usuwanie awarii.

Po tym jak patronowaliśmy Lidze Młodych Logistyków, swoim patronatem objęliśmy także ogólnopolską konferencję – Uniwersytecką Ligę Logistyków, która miała miejsce w dniach 4-6 maja w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W ramach konferencji odbył się finał konkursu, podczas którego w składzie Jury zasiadał przedstawiciel naszej firmy.

Polski producent sosów i ketchupów, a także innych produktów spożywczych wybrał i wdrożył nasze rozwiązanie Queris CMMS dla utrzymania ruchu. Nowe rozwiązanie pozwoli efektywniej zarządzać parkiem maszynowym oraz pracą mechaników.

Wytwórca produktów mlecznych, a przede wszystkim serów znanej na całym świecie marki President wyposażył swoje zakłady produkcyjne w polskie, zaawansowane narzędzie do zarządzania utrzymaniem ruchu.

Page 1 of 91 2 3 9

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity