Do grona użytkowników naszego systemu Queris CMMS dołączył bielski zakład globalnego producenta wysokiej jakości komponentów aluminiowych dla branży motoryzacyjnej. Oddział został wyposażony w system dla utrzymania ruchu.

Pomimo trwających wakacji nie zwalniamy tempa i wspieramy kolejną firmę w osiąganiu wysokiej efektywności działu utrzymania ruchu. Tym razem przeprowadziliśmy uruchomienie systemu CMMS u producenta tektury falistej i opakowań.

W wyniku ciągłego rozwoju naszych produktów, wprowadziliśmy do oferty nowy moduł, poszerzający funkcjonalność oferowanego systemu Queris CMMS dla utrzymania ruchu.

Stosunkowo młode przedsięwzięcie joint-venture, jakim jest Froneri, rozwija się bardzo szybko, a w tę dynamikę wpisują się kolejne inwestycje z obszaru produkcji. Właśnie pomogliśmy zrealizować wdrożenie systemu dla utrzymania ruchu, którego zadaniem będzie optymalizacja pracy i procesów UR.

Podobnie jak rok temu, także i w bieżącym roku nasz tester Damian Brzęczek wziął udział w Mistrzostwach Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2017.  Tym razem osiągnął jeszcze lepsze wyniki i utwierdził swoje miejsce w czołówce polskich testerów.

Po pomyślnym wdrożeniu naszego systemu dla utrzymania ruchu w bielskim zakładzie producenta profili aluminiowych, spółka należąca do Grupy Kęty uruchomiła go także w Opolu.

Polmos Żyrardów, producent luksusowej wódki Belvedere, od roku korzystający z naszego systemu Queris MES, zdecydował się na poszerzenie zakresu parku maszynowego pozostającego pod kontrolą oprogramowania.

Jeden z naszych testerów został właśnie przyjęty w poczet członków Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Jego członkostwo w tej organizacji jest kolejnym dowodem na to, że oferowane przez nas rozwiązania cechują się wysoką jakością dzięki temu, że są sprawdzane przez najlepszych testerów.

Strona 1 z 91 2 3 9

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity