Wytwórca produktów mlecznych, a przede wszystkim serów znanej w Polsce marki President wyposażył swoje zakłady produkcyjne w polskie, zaawansowane narzędzie do zarządzania utrzymaniem ruchu.

Firma Fob-Decor jest producentem zamknięć aluminiowych i stalowych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. W celu poprawy procesów związanych z utrzymaniem ruchu, przedsiębiorstwo zdecydowało się na wdrożenie rozwiązania klasy CMMS.

Nasza firma mając na uwadze dobro środowiska i realizując politykę społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) otrzymała Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy, który jest potwierdzeniem podejmowanych wysiłków.

Światowy wicelider w produkcji okien dachowych – polska firma Fakro – wybrała nasze rozwiązanie Queris CMMS do wsparcia swojego działu utrzymania ruchu w zakładzie w Nowym Sączu.

Nasza firma objęła patronatem wydarzenie jakim jest ogólnopolski konkurs Liga Młodych Logistyków. Nasz przedstawiciel zajął miejsce Jurora podczas finału, który odbył się 16 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Nietypowe wdrożenie naszego systemu CMMS ukończyliśmy w firmie Spomasz Pleszew, która jest fabryką z ponad 120-letnią tradycją produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Nasze rozwiązanie będzie używane jako narzędzie wspomagające obsługę klienta.

Nasz system Queris MES został ponownie wyróżniony! Tym razem stworzony przez nas program do zarządzania produkcją otrzymał nagrodę Produkt Roku 2016, przyznawaną w drodze plebiscytu organizowanego przez wydawcę czasopisma Control Engineering.

Firma Lesaffre, która stała się naszym klientem wdrażając w sierpniu ub. roku nasz system Queris CMMS, zdecydowała się teraz na poszerzenie współpracy poprzez wykorzystanie również systemu do zarządzania produkcją Queris MES.

Page 1 of 81 2 3 8

© 2017 Queris Sp. z o.o. | Ideas for productivity